Działka rolna 4,8 ha z siedliskiem Filipów

Rodzaj oferty: Sprzedam
Typ nieruchomości: Działki rolne
Miejscowość: Filipów
Powierzchnia: 48000 m2
Cena: 380000 zł
Cena za m2: 8 zł/m2
Telefon: 517185462
Oferujemy działkę rolną z siedliskiem o powierzchni 4,48 ha. Dojazd drogą asfaltową. W skład siedliska wchodzi dom, i dwa budynki gospodarcze (obora, stodoła).

Dom o pow. 102m2został wybudowany w 1983 roku.Na parterze mieszczą się trzy pokoje, kuchnia, łazienka. Okna plastikowe. Poddasze nadaje się do adaptacji. Budynek jest podpiwniczony. Wejście do piwnicy jest również z podwórza. Posiada centralne ogrzewanie. Do budynku jest doprowadzone przyłącze telekomunikacyjne, wodociągowe, energetyczne.

Budynki gospodarcze zbudowane z cegły w 1978r. Mają wylaną posadzkę betonową. Siedlisko jest ogrodzone siatką. Działka rolna ma bardzo dobrej klasyfikacji ziemię. Znajduje się na niej część terenu podmokłego, które idealnie nadaje się na staw. Ziemia sprzyja zrobieniu przydomowego ogródka warzywnego jak i kwiatowego.

W sąsiedztwie luźna zabudowa wiejska. W pobliżu znajdują się jeziora Kamienne, Garbaś i Długie.  Bardzo cicha i spokojna okolica. 

Zgodnie z Ustawą o kształtowaniu ustroju rolnego nieruchomość przeznaczona na sprzedaż osobie prywatnej która przed kupnem nieruchomości musi dać rękojmie należytego prowadzenia działalności rolniczej.

 

W celu prezentacji nieruchomości prosimy o kontakt:

Marcin Szczecina

Tel. 517185462

 

Kupujący nie płaci prowizji !!!

www.estatee.pl

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Logowanie
 Login:
 Hasło:
 
 Rejestracja
 Zapomniałeś hasła?